Number of products: 0
Price: 0 Kč
Static pages
Contact form
I want to send a question.
ZÁKAZANICKÁ LINKA2

nebo časté dotazy případně poradna

SLEDOVÁNÍ DOSTUPNOSTI
Chcete být informování až bude zboží naskladněno?
Podrobné info.

Jak nalepit ochrannou fólii na mobil

Nadpis byl pojmenován podle častého dotazu. O nalepení se doslova nejedná, protože fólie neobsahuje lepidlo, proto nadále budeme používat výraz "nasazení".

Postup popisujeme pro ochranné fólie, které nabízíme v eshopu tzv. suchý postup. Balení většinou obsahuje hadřík včetně ochranné fólie, která je chráněna dvěmi krycími fóliemi.

Vyberte si bezprašné prostředí, což například stůl, na kterém je prach, není. Připravte si prostředí, aby prach nepoletoval, který zbytečně lepí na krycí sklíčko mobilu nebo fólii. Někteří zákazníci používají koupelnu po sprchování. Nám stačí pouze stůl.

Sklíčko nebo dotykovou desku důkladně vyčistěte hadříkem (součást balení) od nečistot a prachu. Osvědčil se i hadřík na brýle.

Na krycích fóliích jsou proužky s číslem jedna a dva. Nejdříve se sundá fólie s číslem jedna, nasadí se fólie a pak se sundá krycí fólie s číslem dva.
 
Sundání první krycí fólie lze provést dvěmi metodami. Buď se sundá krycí fólie celá a následně se nasazuje (hrozí, že než ji nalepíte nalepí se na zbytek fólie prach) nebo současně spolu s nasazovaním ochranné fólie (není zrovna jednoduché vše zvládat najednou). Druhou metodu nemáme otestovanou.
 
Nejdříve si fólii položit na sklíčko, abychom si udělali představu, jak daleko od okrajů sklíčka (bývá tam většinou malinkatá mezera) budeme postupně fólii nasazovat.
 
Při nasazování se nesmíte dotknout sklíčka ani fólie která už má sundanou krycí fólii, hrozilo by že by v tomto místě byla bublina (někteří zákazníci pak fólii umyjí ve vlažné vodě, nemáme otestovano, ještě se nám to nestalo, pravděpodně slabý roztok s jarem by neuškodil).
 
Odlepí se první krycí fólie prvním (je jedno, kde se začně, fólii je potřeba držet za okraj) nebo druhým postupem (Musí se začínat, kde je nelepen proužek s číslem jedna. Fólie se může držet za okraj nebo, kde je ještě první krycí fólie neodlepená). 
 
Nasadí se maličkatá část fólie, zkontroluje se, jestli neujíždí do stran a postupně pomocí bankovní karty nebo hadříku se tlačí na fólii (ze silou to nepřehánějte nebo Vám rupne dotyková deska). Pokud  se objeví bublinka, co se nedá vytlačit, fólii trochu odlepit do místa, kde je bublina a znovu pokračovat. Už při postupném nasazování se zbavíte drobných bublinek. Běhěm nasazování si kontrolujte, jestli Vám fólie neujíždí. Pokud nepujde s fólii hnout, sundejte ji a nasazujte znovu. Pokud se Vám zadařilo nasadit celou fólií dobře, nemáte žádné bublinky a nemáte, co vytlačovat.
 
Zkontrolujte jestli je správně nasazené, pokud by nekdě jen maličko přečnívala přes sklíčko fólie a dotýkala by se například krytu, hrozí že by se časem odplepila. Jestliže nejste s nasazením spokojeni, zkuste ji sundat a postup aplikovat znovu. Vytlačte bublinky, pomocí hadříku nebo bankovní karty.
 
Až budete spokojeni, teprve pak sundejte druhou krycí fólii. 
 
 
Nabízíme ochranné fólie pro značky Apple, Asus, Blackberry, HTC, Huawei, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Sony, Sony Ericsson, ZTE a jiné
 
Dražší variantou jsou pak ochranné fólie Invisible Shield nebo ScreenShield (nenabízíme), kde například můžete projíždět silou klíčem po fólii a stále se nic neděje.
 
 
 

Zpět na stránku Podpora

X