Reklamace, odstoupení do 14 dnů

Reklamace, odstoupení do 14 dnů ve slovenštině.
 
Pokud chcete reklamovat zakoupené zboží, odstoupit do 14 dnů (například LCD moduly zasílat pouze nenalepené), bylo zasláno jiné zboží, výměna zboží aj. zadejte online nebo si stáhněte si formulář. Zasílejte pouze mé zboží, je označeno razítkem, plombou atd..
Z technických důvodů není možné přebirat zásilky od Zásilkovny (tzv. odeslání na vydejní místo nebo na adresu).
Reklamaci, špatně zaslané zboží, výměnu, odstoupení do 14 dnů aj. společně s vyplněným formulářem (pokud bylo zadáno online, není potřeba zasílat formulář ani nic tisknout) zašlete na adresu bez dobírky (například jako doporučené psaní nebo do balíkovny):

Zasílejte pouze moje zboží, jsou označena razítkem případně plombou atd.. Jakákoli razítka nebo plomby i dodavatele nesmí být odstraněna, smazaná nebo poškozena. Jejich přítomnost je podmínkou pro zahájení odstoupení do 14 dní nebo zahájení reklamace.
V případě, že zákazník zašle reklamaci, odstoupení do 14 dnů bez formuláře a není uvedena ani zpáteční adresa, nelze zásilku identifikovat. Zákazník se mi musí ozvat.
V případě, že Vám nepřijde potvrzení o přijetí zásilky, bere se jako potvrzení vyzvednutí zásilky.
 
Zboží je poškozené
Při přebírání objednávky si zboží od přepravce prosím překontrolujte.
 
ZÁRUKA (Odpovědnost prodávajícího za vadu)
Záruka se nevztahuje na neodbornou montáž (testování, lepení, instalaci) náhradních dílů, díly je nutné testovat před lepením nebo instalací bez sundání podlepů. Náhradní díly jsou určeny pro odbournou montáž (testování, lepení, instalaci) v servisním středisku s autorizací výrobce a platným ESD auditem. Pokud nebude dodrženo, nemusí být reklamace uznána.
Reklamace LCD+dotyk SAMSUNG: Otestujte před nalepením. Záruka se nevztahuje, pokud díl není měněn v autorizovaném servisu SAMSUNG.
Ultrazvukové čističky: nevztahuje se na protržení kovové vany předmětem, který je cílem čištění.
Zboží se před odesláním kontroluje: například jestli nejsou přetržené flex kabely, poškozený LCD nebo dotyk atd.
Záruka u podnikatele je pouze 2 měsíce. Vyřízení reklamace u podnikatelů může výjimečně trvat 120 dní.
 
Kupující spotřebitel má právo na náhradu nákladů reklamace řídí se § 1924 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník; § 13 a § 24 odst. 7 písm. l) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.

Tento e-shop využívá cookies

ANO
Nastavení
NE