Number of products: 0
Price: 0 Kč
Static pages
Contact form
I want to send a question.
ZÁKAZANICKÁ LINKA2

nebo časté dotazy případně poradna

SLEDOVÁNÍ DOSTUPNOSTI
Chcete být informování až bude zboží naskladněno?
Podrobné info.

Jak správně vybrat baterii pro mobilní telefon

Výběr typu baterie

Nejdříve je potřeba si ujasnit jestli budete požadovat originální baterii nebo baterii od alternativního výrobce. Neorginální výrobce baterií mívají často vyšší kapacitu než je u uváděna u originálních bateríí, což nemusí znamenat, že výdrž baterie se udrží tak dlouho jako u originálu. Neorginální baterie bývají levnější a výdrž baterie může být nižší než u originálu. Ve většině případů je rozdíl v ceně mezi originální a neorginální bateríí zanedbatelný. Zbytečně nešetřete. Problém může nastat u starších mobilních telefonů, kde se originální baterie již nevyrábí a alternativní výrobce je jedinou možností.

 

Parametry baterie

Výdrž baterie se používáním časem snižuje, kdy jste nuceni koupit novou. Často se už poohlížíte po vyšší kapacitě baterie (uváděno v miliampérhodinách = mAh). Bohužel Vás musíme zklamat, originální baterie až na světlé výjimky se vyrábí ve stejné kapacitě. Mezi světle výjimky patří například HTC baterie, kde může dojít i ke zvětšení rozměrů baterie. Součástí bývá i odnímatelný zadní kryt, kde sehnat samostatný kryt k této baterii je nepravděpodobné.

Pro některé z Vás stejná kapacita baterie není řešením dané situace. Dalším řešením může být externí baterie. Počítejte s tím, že hmotnost mobilního přístroje se zvýší včetně rozměrů. Zajímavým řešením je například externí baterie Samsung i9300 Galaxy S III, kde se přístroj zacvakne do baterie. Součástí baterie je i zadní kryt.

U neorginální baterie, pokud je uvedeno v popisu produktu, doporučujeme zkontrolovat i napětí !uváděno ve voltech = V), které by mělo být stejné.

Baterie jsou označeny originálním číslem výrobce, které uvádíme v názvu produktu a jednotlivé modely po kliknutí na název produktu.

 

Samotný výběr baterie v eshopu

Nejdřívě si zjistěte originální číslo výrobce baterie, které je napsáno na baterii. Pokud nevíte, které číslo to je, zadávejte do vyhledávače na eshopu (vlevo nahoře) postupně čísla z baterie. U baterií Samsung s koncovým číslem výrobce CE můzeře zadávat i CU a naopak, většinou jsou pro shodné modely telefonů. V případě, že se Vám na zadaná čísla nezobrazí žádné výsledky, zadejte model telefonu například ve formátu: baterie nokia e52 originál. Zobrazí se Vám i výsledky krytů, kde baterie jsou ve výsledku hledání o trochu níže. POZOR vyhledávání pomocí slovního spojení "do mobilu", nezobrazí žádný výsledek.

V případě dlouhých názvů modelů například u Samsungu a řad Xperií u Sony a Sony Ericsson, zkoušejte zadávat pouze část modelu (v popisu nemusí být použit plný název modelu, hrozilo by, že by Vám výsledek vyhledávání neposkytnul žádnou baterii). Například modely: Samsung i9300 Galaxy S III (baterie samsung i9300 original), Sony Xperia P, LT22i (baterie sony LT22i originál).

V případě, že není vyhledávání zcela jasné až uživatelsky nepříjemné, lze vyhledávat baterii podle modelu pod kategoríí VYBERTE MODEL TELEFONU, kde si nejdříve vyberete značku telefonu, následně model a nakonec kategorii náhradní dily nebo příslušenství.

Obrázky u produktů jsou ilustrační. Jestli obrázek nesouhlasí a nemáme v popisu upozorněno, že se jedná o ilustrační obrázek, budeme rádi, pokud nás budete informovat. Vždy si řádně zkontrolujte v popisu produktu, jestli baterie je pro Váš model. Například zadáte při vyhledávání i900 místo i9000, koupíte baterii pro Samsung i900 Omnia (starší model)  místo pro Samsung i9000 Galaxy S.

 

Nabízíme originální baterie značek Acer, Alcatel, Apple, Asus, Blackberry, Dell, HTC, Huawei, Lenovo, LG, Motorola, Nokia, Samsung, Sony, Sony Ericsson, Vodafone, Xiaomi a ZTE

 

Článek je určen pouze pro náš eshop

 

 

 

Zpět na stránku Podpora

X